دوم خرداد ماه سال جاری درگیری بین ۲ برادر به نام های غلامرضا و مجید در شهرستان کرج رخ داد که در نتیجه غلامرضا از ناحیه سر به شدت مجروح شد که بعد از انتقال وی به بیمارستان مدنی کرج مشخص شد به دلیل آسیب به بافت های مغز مصدوم احتمال زنده ماندن وی بسیار کم است.

قتل

به این ترتیب تیمی از عوامل پلیس جنایی کرج سرنخ هایی از قاتل به دست آوردند و توانستند خیلی زود مجید را که با بی رحمی برادر خود را به قتل رسانده بود دستگیر کنند.

بنا به این گزارش، پنج روز بعد غلامرضا در بیمارستان تسلیم مرگ شد و پرونده مجید در دست بازپرس ویژه قتل شعبه ۱۳ بازپرسی قرار گرفت. مجید در اعترافاتش گفت: من و برادر مشکل خاصی نداشتیم، روز حادثه غلامرضا یک گوشی تلفن همراه که متعلق به من بود برداشته و زمانی که به خانه برگشت به این کارش اعتراض کردم و با او درگیر شدم. نمی دانم چطور شد که دست به چاقو بردم، به هر حال غلامرضا برادرم بود و من هیچ وقت نمی خواستم او را به قتل برسانم.برای خرید آپارتمان در اندیشه به املاک توقف مراجعه کنید.

قاتل بعد از قتل برادرش با حضور بازپرس ویژه قتل صحنه جنایت را بازسازی کرد و پس از تکمیل تحقیقات روانه زندان شد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه اینترنتی فایل دبلیو3 دانلود کتاب پزشکی یک آدم بارانی سیرآب از آب حیات آمینا گروپ مدرسه شاداب تعمیر سونا و جکوزی Tierra پایگاه رسانه ای دکتر صادق واله